Reality Záhorie

 • Sprostredkovanie predaja, kúpa alebo prenájom.
  Byty, domy, stavebné pozemky, chalupy, chaty, vinohrady, záhrada, orná pôda a ostatné nehnuteľnosti.
 • Pre podnikateľov predaj, nákup alebo prenájom výrobných, obchodných, skladových, reštauračných, ubytovacích a iných podnikateľských priestorov, kancelárií a pod.
 • HRF Reality, s.r.o.  Cena: v RK

  Obec: Holíč

  Okres: Skalica

  Typ zakázky: predaj

  Rozloha: 74 m2

  Číslo zakázky: 43/18  HRF Reality Vám ponúka,
  na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt, ktorý sa nachádza v zateplenom bytovom dome, na ul. SNP, v Holíči. Byt je v OV, situovaný na ideálnom 1. poschodí v bytovke s výťahom. Úžitková plocha bytu predstavuje 74 m2. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, detskej izby, veľkej obývacej izby, kúpeľne, zvlášť WC, kuchyne, odkiaľ je zakrytá lodžia a ďalšej veľkej izby, ktorá je sadrokartónovou priečkou rozdelená na dve izby (ďalšiu detskú a spálňu). Byt má plastové okná, z kuchyne zakrytú lodžiu, nové interiérové dvere s obložkami, bezpečnostné dvere, murované jadro (menené rozvody, odpady), nové WC zariadenie, nové elektrické rozvody, čiastočne nové omietky v byte, plávajúce podlahy, vymenenú kuchynku linku so spotrebičmi (digestor, sporák, vstavaná umývačka riadu). K bytu patrí pivnica. V prípade záujmu v byte ostáva kompletné zariadenie. Byt je voľný ihneď. 

   

  Odporúčame obhliadku nehnuteľnosti, ktorú Vám radi  zabezpečíme na tel. čísle 0908 756 200.  
  V cene sú zahrnuté náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, správny poplatok na katastri, vypracovanie návrhov na vklad v katastri, prepis energií, finančné poradenstvo.
  Potrebujete poradiť / máte záujem o obhliadku?

  Vaše meno:

  Váš e-mail:

  Predmet správy:

  Text správy: