Reality Záhorie

 • Sprostredkovanie predaja, kúpa alebo prenájom.
  Byty, domy, stavebné pozemky, chalupy, chaty, vinohrady, záhrada, orná pôda a ostatné nehnuteľnosti.
 • Pre podnikateľov predaj, nákup alebo prenájom výrobných, obchodných, skladových, reštauračných, ubytovacích a iných podnikateľských priestorov, kancelárií a pod.
 • HRF Reality, s.r.o.  Cena: 65.900 €

  Obec: Holíč

  Okres: Skalica

  Typ zakázky: predaj

  Rozloha: 73 m2

  Číslo zakázky: Zákazka 83/18  HRF Reality Vám ponúka,
  Ponúkame na predaj 3izbový byt s úžitkovou rozlohou 73 m2, ktorý sa nachádza v zateplenom bytovom dome, v žiadanej lokalite -  na ul. D. Rapanta, v Holíči. Byt je na 10/12 poschodí v bytovke s dvomi výťahmi. Byt dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, komory, bytového jadra ( kúpelňa, zvlášť WC), kuchyne s balkónom, obývacej izby, spálne a detskej izby. Má murované jadro, dlažbu v kuchyni, na chodbe, v kúpeľni a WC, všade plastové okná, pôvodnú kuchynskú linku. Je orientovaný na západnú stranu, je svetlý, slnečný. K bytu patrí pivnica v suteréne. Výhodou je okrem lokality aj komora situovaná priamo v byte, ktorú je možné využívať aj ako šatník. V prípade záujmu je možné ponechať v byte väčšinu zariadenia bez navýšenia ceny. 
  Viac informácii, prípadne obhliadku Vám zabezpečíme na telefónnom čísle 0908 756 200. V cene sú zahrnuté náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, správny poplatok na katastri, vypracovanie návrhov na vklad v katastri, prepis energií, finančné poradenstvo. 
  V cene sú zahrnuté náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, správny poplatok na katastri, vypracovanie návrhov na vklad v katastri, prepis energií, finančné poradenstvo.
  Potrebujete poradiť / máte záujem o obhliadku?

  Vaše meno:

  Váš e-mail:

  Predmet správy:

  Text správy: