Reality Záhorie

 • Sprostredkovanie predaja, kúpa alebo prenájom.
  Byty, domy, stavebné pozemky, chalupy, chaty, vinohrady, záhrada, orná pôda a ostatné nehnuteľnosti.
 • Pre podnikateľov predaj, nákup alebo prenájom výrobných, obchodných, skladových, reštauračných, ubytovacích a iných podnikateľských priestorov, kancelárií a pod.
 • HRF Reality, s.r.o.  Cena: 76.500 €

  Obec: Unín

  Okres: Skalica

  Typ zakázky: predaj

  Rozloha: 941 m2

  Číslo zakázky: 52/18  Ponúkame 4izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza v kludnej lokalite obce Unín. Je samostatne stojaci, čiastočne podpivničený a čiastočne rekonštruovaný - vymenená strecha, nová kuchynská linka, zrekonštruovaná kúpeľňa s WC, nové rozvody elektriny, kúrenie v medi, plávajúca podlaha, dlažba, drevená dlážka, kvalitné linoleum. Dom je napojený na el. vedenie 220/380, plyn, obecný vodovod, odpady sú vedené do žumpy a kúrenie je ústredné plynové. Dispozícia domu pozostáva z terasy, vstupnej chodby, predsiene, veľkej kuchyne, troch nepriechodných izieb, jednej izby priechodnej, ktorá má aj vstup na komoru, odkiaľ je vstup do podkrovia. Dom ďalej dispozične pozostáva z rekonštruovanej kúpeľne spojenej s WC. K domu patrí garáž a samostatná hospodárska budova, tieto stavby je však nutné dobudovať. Vo dvore je veľká záhrada s ovocnými kríkmi a stromami. Celková plocha pozemku je 941 m2. Výhodou je krásne prostredie, veľmi kludné a plné zelene. V obci sa nachádza materská aj základná škola, potraviny, pošta, zdravotné stredisko. Odporúčame obhliadku nehnuteľnosti. 
  Viac informácii na tel. čísle 0908 756 200  alebo priamo v realitnej kancelárii na Kopčanskej 69, v Holíči. 
  V cene sú zahrnuté náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, správne poplatky na katastri, vypracovanie návrhov na vklad v katastri, prepis energií, finančné poradenstvo.
  Potrebujete poradiť / máte záujem o obhliadku?

  Vaše meno:

  Váš e-mail:

  Predmet správy:

  Text správy: