Reality Záhorie

 • Sprostredkovanie predaja, kúpa alebo prenájom.
  Byty, domy, stavebné pozemky, chalupy, chaty, vinohrady, záhrada, orná pôda a ostatné nehnuteľnosti.
 • Pre podnikateľov predaj, nákup alebo prenájom výrobných, obchodných, skladových, reštauračných, ubytovacích a iných podnikateľských priestorov, kancelárií a pod.
 • Kategória nehnuteľnosti:

  Typ dopytu:

  Štát:

  Kraj:

  Okres:

  Mesto:
  Cena od:

  Cena do:

  Izby:
  HRF Reality, s.r.o.  Cena: 225.000 €

  Obec: Holíč

  Okres: Skalica

  Typ zakázky: predaj

  Rozloha: 2984 m2

  Číslo zakázky: 70/17  HRF Reality Vám ponúka,

  na predaj zabehnuté stolárstvo, ktoré sa nachádza v priemyselnej zóne mesta Holíč, neďaleko hlavnej cesty. Do budovy je vstup z viacerých vchodov. Spredu sú dva vstupy priamo do dielne a zo zadu je vstup do predajne a vstupnej chodby. Parkovanie je zabezpečené priamo pri budove, či už pri dielni alebo pred predajňou. Celková plocha pozemku predstavuje 2984 m2. Samotný objekt (budova) má 803 m2 + podkrovie, ktoré je možné dobudovať, nakoľko sú tu prichystané inžinierske siete. Objekt je napojený na vodu z vlastnej studne, odpady riešené žumpou a vykurovanie je zabezpečené ústredným kúrením na tuhé palivo.

  Dispozíciu tvorí: recepcia (predajňa) s rozlohou 64,10 m2, so vstupom do kancelárie (15,33 m2). Samostatný vchod je aj do vstupnej chodby, odkiaľ sa ide do jednotlivých miestností (kotolňa, pánske, dámske toalety, šatňa, kuchyňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, elektrorozvodňa, sklad nebezpečných látok, sklad materiálu). 

  Zo vstupnej chodby je vstup aj do stolárskej dielne, ktorá je účelovo rozdelená na jednotlivé časti. Tvorí ju ručná dielňa, sklad, sklad hotových výrobkov, sušiareň, miestnosť občasného nanášania farieb, odkladacia miestnosť, nárezovňa, sklad pomôcok. 

  V prípade záujmu je možné ponechať v celom objekte kompletné zariadenie + stroje. Na recepcii (predajni) by ostalo komplet vnútorné zariadenie - pult, stôl, ukážky jednotlivých výrobkov - kuchynské linky, skrine. V kancelárii nábytok, v skladoch police a skladovacie zásoby, v kuchyni kuchynská linka, v dielni jednotlivé stroje - nárezová pila, malá skracovanicia pila, kolíkovačka, pásová bruska, olepovačka hrán.  Cena za vnútorné zariadenie, stroje + skladovacie prístroje je 25.000,- eur. Táto cena nie je zarátaná v predajnej cene 225.000,- eur. 

  Odporúčam osobnú obhliadku tejto nehnuteľnosti, ktorú Vám zabezpečíme na tel. čísle 0908 756 200. .

  V cene je zahrnutý kompletný realitný servis spojený s predajom (prevodom) nehnuteľnosti:
 • vyhotovenie kúpnych zmlúv a návrhov na vklad právnikom
 • uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností,
 • bezplatné vybavenie financovania hypotekárnym úverom s najlepšími finančnými podmienkami na trhu.
 • odovzdanie nehnuteľnosti a prepis energií
 • právne poradenstvo
 • Potrebujete poradiť / máte záujem o obhliadku?

  Vaše meno:

  Váš e-mail:

  Predmet správy:

  Text správy: