Reality Záhorie

 • Sprostredkovanie predaja, kúpa alebo prenájom.
  Byty, domy, stavebné pozemky, chalupy, chaty, vinohrady, záhrada, orná pôda a ostatné nehnuteľnosti.
 • Pre podnikateľov predaj, nákup alebo prenájom výrobných, obchodných, skladových, reštauračných, ubytovacích a iných podnikateľských priestorov, kancelárií a pod.
 • HRF Reality, s.r.o.  Cena: v RK

  Obec: Unín

  Okres: Skalica

  Typ zakázky: predaj

  Rozloha: 2637 m2

  Číslo zakázky: 108/17  Ponúkame na predaj prízemný rodinný dvojdom s rozlohou pozemku 2637m2, ktorý sa nachádza v obci Unín. Dom má z ulice v jednej časti domu plastové okná, plyn aj elektrika, inak je v pôvodnom stave. V druhej časti je zavedená len elektrina. Dispozične pozostáva: predzáhradka, podbránie, z ulice tri priechodné izby, kuchynka, ďalšia izba. V druhej časti sú 3 izby. Dom má suché WC, kúrenie plynové gamatami, studňa na dvore. Zo zadnej časti pozemku sa nachádza stodola, možný prejazd aj z druhej strany na pozemok, možnosť výstavby rodinného domu aj z druhej strany pozemku. V blízkosti domu je všetka občianska vybavenosť, obchodný dom, OÚ, škola, škôlka, autobusová zastávka.

  Pre bližšie informácie, prípadne  obhliadku nehnuteľnosti, volajte na tel. kontakt 0948 062 810. V cene sú zahrnuté náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, správny poplatok na katastri, vypracovanie návrhov na vklad v katastri, prepis energií, finančné poradenstvo. 

  Potrebujete poradiť / máte záujem o obhliadku?

  Vaše meno:

  Váš e-mail:

  Predmet správy:

  Text správy: