Reality Záhorie

 • Sprostredkovanie predaja, kúpa alebo prenájom.
  Byty, domy, stavebné pozemky, chalupy, chaty, vinohrady, záhrada, orná pôda a ostatné nehnuteľnosti.
 • Pre podnikateľov predaj, nákup alebo prenájom výrobných, obchodných, skladových, reštauračných, ubytovacích a iných podnikateľských priestorov, kancelárií a pod.
 • Kategória nehnuteľnosti:

  Typ dopytu:

  Štát:

  Kraj:

  Okres:

  Mesto:
  Cena od:

  Cena do:

  Izby:
  HRF Reality, s.r.o.  Cena: 255.000 €

  Obec: Skalca

  Okres: Skalica

  Typ zakázky: predaj

  Rozloha: 1920 m2

  Číslo zakázky: 10/19  HRF Reality Vám ponúka,

   na predaj novostavbu rodinného  domu s trvalým bývaním v exkluzívnej, tichej lokalite  Hájky v Skalici, s výhľadom na celú Skalicu. Dom je samostatne stojaci bungalov s obytným podkrovím  a čiastočne podpivničený.

  Pozemok má rozlohu 1920 m2 z toho zastavaná plocha domu je 192 m2 vrátane garáže a krytej terasy. Úžitková plocha je 300 m2 vrátane pivnice (jedna miestnosť 12 m2 a druhá 32 m2- 4x8 m) a podkrovia.

  Dispozične dom pozostáva z prízemia  kde je predsieň, chodba so vstupom do izieb, schodiska a sklepu, obývačka, dve izby, kuchyňa - čiastočne oddelená od obývačky, kúpeľňa, samostatné wc a garáž. Vstup do garáže je aj z domu cez malú “filtračnú“ miestnosť pri vstupnej chodbe.Z každej obytnej  a priestrannej izby je východ na dvor cez francúzske okná (balkónové dvere) vrátane kuchyne. Vstupy do kuchyne a obývačky sú riešené stenovými púzdrami zn. JAP, do ktorých sa budú zasúvať dvere. Dom má pred pripravené 2 podkrovné miestnosti ( omietky, rozvody elektriny, vody, odpadov), kúpeľňu a oddelené wc.

  Dom je riadne a kvalitne postavený, usadený bez akýchkoľvek prasklín. Murivo Heluz 50 cm. Okná zn. Inoutic s izolačným trojsklom ( rámy okien sú tesnené paropriepustnými páskami- nie pur penou!) Strop je z betónových tvárnic Premac, znížený sadrokartónom. Strecha Tondach. Podlahové kúrenie je kvalitné nemecké Multibeton, ktoré bude napojené na tepelné čerpadlo. Poter, do ktorého  je zaliate podlahové kúrenie je samonivelečný cementový poter, najvhodnejší pre podlahové kúrenie. Nízke tepelné straty prízemia  7kw. Vstupné dvere  a garážová brána je zn. Herman. V obývacej izbe je krb ako náhradný zdroj tepla s prívodom vzduchu z exteriéru (neberie kyslík z interiéru a spaľuje s menšou spotrebou dreva), má tzv. dvojité spaľovanie s rozvodmi teplého vzduchu do každej miestnosti vrátane podkrovia. Dom má a prípojku na mestskú vodu, vlastnú vŕtanú studňu a domovú čističku odpadových vôd aquatec. Prípojka el. energie istenie 25A.

  Stav domu: interiér je vymaľovaný na bielo ( podklad maltová omietka a stierka), v kúpeľni a wc je čierno biela imitácia mramoru. Keramická lesklá dlažba je položená v kuchyni a dvoch miestnostiach. ( zvyšok dlažby je kúpený tiež). Dom si vyžaduje dokončenie, ktoré si majiteľ dorobí podľa vlastných predstáv. V prípade záujmu vie byť predajca nápomocný novému majiteľovi aby dokončenie domu bolo kvalitne urobené.

  Dom je pre náročnejšieho klienta, ktorý hľadá kvalitu a od toho je aj odvíjajúca sa cena nehnuteľnosti. Pre viac informácií nás môžete kontaktovať na tel. č. 0908 756 200, 0918 529 264

  V cene je zahrnutý kompletný realitný servis spojený s predajom (prevodom) nehnuteľnosti:
 • vyhotovenie kúpnych zmlúv a návrhov na vklad právnikom
 • uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností,
 • bezplatné vybavenie financovania hypotekárnym úverom s najlepšími finančnými podmienkami na trhu.
 • odovzdanie nehnuteľnosti a prepis energií
 • právne poradenstvo
 • Váš maklér pre túto nehnutelnosť:

  Mgr. Mária Mikotová

  tel.: 0908 756 200

  e-mail: hrfreality@hrfreality.sk

  Potrebujete poradiť / máte záujem o obhliadku?

  Vaše meno:

  Váš e-mail:

  Predmet správy:

  Text správy: