Reality Záhorie

 • Sprostredkovanie predaja, kúpa alebo prenájom.
  Byty, domy, stavebné pozemky, chalupy, chaty, vinohrady, záhrada, orná pôda a ostatné nehnuteľnosti.
 • Pre podnikateľov predaj, nákup alebo prenájom výrobných, obchodných, skladových, reštauračných, ubytovacích a iných podnikateľských priestorov, kancelárií a pod.
 • Kategória nehnuteľnosti:

  Typ dopytu:

  Štát:

  Kraj:

  Okres:

  Mesto:
  Cena od:

  Cena do:

  Izby:
  Ochrana osobných údajov

  HRF Reality, s.r.o.  Cena: 119.900 €

  Obec: Senica

  Okres: Senica

  Typ zakázky: predaj

  Rozloha: 383 m2

  Číslo zakázky: 4/19H  HRF Reality Vám exkluzívne ponúka,

  Hrf reality vám ponúka

  na predaj zaujímavé moderné NOVOSTAVBY – 2 RODINNÉ DOMY typu BUNGALOV v Senici, ktorý je v súčasnosti v štádiu rozostavanosti. Dom sa nachádza v novobudovanej lokalite IBV Mlyny, časť Senica. Ide o rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami, pričom každý dom je 4-izbový, s celkovou plochou pozemku 383 m2 a úžitkovou plochou 98 m2.

  Pôdorys domu je obdĺžnikový s valbovou strechou a strešnou krytinou vo farbe antracit, ktorá bude farebne zladená s plastovými oknami z vonka. Oba domy sú jednopodlažné, nepodpivničené avšak s úložným priestorom na povale. Dispozične rovnako riešené a to: zádverie, komora, tri izby, obývačka s jedálenskou časťou, kuchyňa, kúpeľňa a samostatná toaleta. Obývačka spolu s kuchyňou a jednou izbou sú orientované do dvora pre väčšie súkromie s východom na terasu s veľkosťou 3x4 m2 a záhradu.

  Dom bude mať napojenie na všetky inžinierske siete ako  elektrina, kanalizácia, internet – optický kábel, voda. Ohrev vody bude riešený 125l bojlerom. Elektrické podlahové kúrenie bude so samostatným regulovaním v každej izbe. Rodinný dom bude s dvomi tarifami na elektrinu a bude sa radiť do nízkoenergetickej kategórie.

  V cene je zahrnuté základné konštrukcie vrátane rozvodov ZTI, nosné murivo, strecha, priečky okná, komín,  elektrická, kanalizačná a vodovodná prípojka, elektroinštalácie, vykurovane, rozvody interne a TV antény, príprava na krb, klimatizáciu, ohrev úžitkovej vody, stropná konštrukcia – minerálna vlna hr. 35cm + SDK, podlahová konštrukcia EPS S 150mm, poter, omietky VPC 10mm, zásuvky, vypínače, stropný výlez, exteriérová fasáda EPS F hr. 160mm + stierka so sieťkou, spenená plocha, terénne úpravy. V cene nie je zarátaná  zámková dlažba a fasádna farba, čo nie je problém dokončiť.

  Rodinný dom ponúkame v štádiu holodomu, je bezbariérového typu, preto je vhodný pre starších ľudí, ako aj osoby so zdravotnými problémami. Kúpou domčeka určite nezaháľajte, nová lokalita, krásne prostredie novovybudovaných okolitých rodinných domov dotvára to správne prostredie pre Vaše bývanie.

  Parametre stavby:

  Úžitková plocha – 98 m2

  Plocha pozemku – 383 m2

  Cena jedného holodomu je 119.900€ vrátane pozemku.

  Viac info https://rodinnedomkymlyny.webnode.sk/

  V cene je zahrnutý kompletný realitný servis spojený s predajom (prevodom) nehnuteľnosti:
 • vyhotovenie kúpnych zmlúv a návrhov na vklad právnikom
 • uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností,
 • bezplatné vybavenie financovania hypotekárnym úverom s najlepšími finančnými podmienkami na trhu.
 • odovzdanie nehnuteľnosti a prepis energií
 • právne poradenstvo
 • Váš maklér pre túto nehnutelnosť:

  Mgr. Mária Mikotová

  tel.: 0908 756 200

  e-mail: hrfreality@hrfreality.sk

  Potrebujete poradiť / máte záujem o obhliadku?

  Vaše meno:

  Váš e-mail:

  Predmet správy:

  Text správy: