Reality Záhorie

 • Sprostredkovanie predaja, kúpa alebo prenájom.
  Byty, domy, stavebné pozemky, chalupy, chaty, vinohrady, záhrada, orná pôda a ostatné nehnuteľnosti.
 • Pre podnikateľov predaj, nákup alebo prenájom výrobných, obchodných, skladových, reštauračných, ubytovacích a iných podnikateľských priestorov, kancelárií a pod.
 • Kategória nehnuteľnosti:

  Typ dopytu:

  Štát:

  Kraj:

  Okres:

  Mesto:
  Cena od:

  Cena do:

  Izby:
  Ochrana osobných údajov

  HRF Reality, s.r.o.  Cena: 123.000 €

  Obec: Holíč

  Okres: Skalica

  Typ zakázky: predaj

  Rozloha: 434 m2

  Číslo zakázky: 46/19H  HRF Reality Vám ponúka,

  Túžite bývať vo vlastnom domčeku a navyše do Vianoc? HRF REALITY vám ponúka jedinečnú možnosť si toto všetko splniť. Dvojizbový domček sa nachádza  širšom centre, v Holíči na ulici Kpt. Nálepku.  Je to tehlová stavba po kompletnej rekonštrukcii ako zvnútra tak aj zvonka. Rozloha pozemku je 434 m2 z toho úžitková plocha domu je cca 82 m2.

  Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne a obývacej miestnosti otočenej do ulice. Z obývacej miestnosti je možné urobiť na žiadosť klienta  vstup na zastrešenú terasu. Na chodbe sa nachádza samostatné WC a kotolňa. Izba a kúpeľňa sú orientované do dvora.                                                                                                                      

  Na chodbe je nainštalovaný smart - video vrátnik, bezpečnostný systém s jednou jednotkou aj v izbe pre väčšie pohodlie. V kúpeľni je multifunkčný sprchový kút s masážnymi hlavicami a rádiom,  skrinkové umývadlo, 100 l bojler na ohrev vody, prípojky na odpad, práčku. V kotolni je plynový kotol, ktorý rozvádza teplo do 180 cm radiátorov v každej izbe. V obývacej miestnosti je vstavaný krb, ktorý Vám spríjemní chladné večerné chvíle. Kuchyňa je pripravená na 220/380V. Chodba je podpivničená s prípojkami vody. Na povalu je výlez z chodby kde je betónová podlaha, na trámoch sú nové late a strešná krytina. Povalu možno využiť ako úložný priestor, poprípade prístavby ďalšej izby.  V celom dome sú plastové okná a znižované stropy sadrokartónom s bodovými svetlami, podlahy budú vyliate samonivelačným poterom.  Dom je zateplený, s novou fasádou šedej farby.  Pri vstupe do domu je drevený prístrešok, ktorý môžete využívať na parkovanie. Vjazd je riešený posuvnou elektrickou bránou. Plot z prednej časti domu bude kovaný, s bočnej strany plot s tvarovaných betónových dielov.

  Nehnuteľnosť je v štádiu dokončovacích prác. Pre viac informácií o nehnuteľnosti alebo jej obhliadku nás neváhajte kontaktovať na tel. číslach 0908 756 200 alebo 0918 529 264.

  V cene je zahrnutý kompletný realitný servis spojený s predajom (prevodom) nehnuteľnosti:
 • vyhotovenie kúpnych zmlúv a návrhov na vklad právnikom
 • uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností,
 • bezplatné vybavenie financovania hypotekárnym úverom s najlepšími finančnými podmienkami na trhu.
 • odovzdanie nehnuteľnosti a prepis energií
 • právne poradenstvo
 • Váš maklér pre túto nehnutelnosť:

  Mgr. Mária Mikotová

  tel.: 0908 756 200

  e-mail: hrfreality@hrfreality.sk

  Potrebujete poradiť / máte záujem o obhliadku?

  Vaše meno:

  Váš e-mail:

  Predmet správy:

  Text správy: