Reality Záhorie

 • Sprostredkovanie predaja, kúpa alebo prenájom.
  Byty, domy, stavebné pozemky, chalupy, chaty, vinohrady, záhrada, orná pôda a ostatné nehnuteľnosti.
 • Pre podnikateľov predaj, nákup alebo prenájom výrobných, obchodných, skladových, reštauračných, ubytovacích a iných podnikateľských priestorov, kancelárií a pod.
 • Kategória nehnuteľnosti:

  Typ dopytu:

  Štát:

  Kraj:

  Okres:

  Mesto:
  Cena od:

  Cena do:

  Izby:
  Ochrana osobných údajov

  HRF Reality, s.r.o.  Cena: 199.000 €

  Obec: Holíč

  Okres: Skalica

  Typ zakázky: prenájom

  Rozloha: neuvedená

  Číslo zakázky: 51/19  HRF Reality Vám ponúka,

  na predaj podnikateľský objekt v obci Holíč na ulici D. Rapanta pri nadjazde nad železnicou v smere na Hodonín.. Celý objekt je vo veľkosti cca 300m2 a je rozdelený na 3 podnikateľské priestory.

  Prvý priestor je vo veľkosti 128,25 m2, bol využívaný ako kaderníctvo a kozmetický salón. Má tri miestnosti, predsieň, 2x WC. 

   Druhý priestor je momentálne nevyužití, možnosť ho využiť ako kancelárie, prebiehala v ňom rekonštrukcia a je vo veľkosti 62,52 m2. Má 2 miestnosti, predsieň, kuchynku,  kotolňu, samostatné WC s umývadlom.

   Tretí priestor je najväčší má 133,43 m2, bol využívaný ako hostinec. Má tri väčšie miestnosti, ďalšia miestnosť slúžiaca ako sklad, 2x samostatné WC.

  Všetky tieto objekty majú samostatné vstupy zvonku, z hlavnej strany ulice a tiež majú každý vstup na dvor za budovou, ktorý je oplotený a možnosť využitia na súkromné parkovanie.

  V celom objekte je plynové centrálne vykurovanie, napojený na všetky IS. Predajná cena celého objektu je 199.000€ Majiteľ preferuje predaj ale po dohode je možný aj prenájom.

   

   Podrobnejšie informácie poskytneme na tel. kontakte  0908 756 200 alebo priamo na obhliadke. V cene sú zahrnuté náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, správny poplatok na katastri, vypracovanie návrhov na vklad v katastri, prepis energií, finančné poradenstvo. 

   

  Váš maklér pre túto nehnutelnosť:

  Mgr. Mária Mikotová

  tel.: 0908 756 200

  e-mail: hrfreality@hrfreality.sk

  Potrebujete poradiť / máte záujem o obhliadku?

  Vaše meno:

  Váš e-mail:

  Predmet správy:

  Text správy: